DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Filxhani sot 20 mars 2017
 
Shperndaje
ikub#: 1703180011
Asgjë nuk mund t'iu burgose përveç mendimeve tuaja, asgjë nuk mund t'iu kufizoje përveç frikërave tuaja dhe asgjë nuk mund t'iu kontrolloje përveç besimeve tuaja.
Asgjë nuk mund t'iu burgose përveç mendimeve tuaja, asgjë nuk mund t'iu kufizoje përveç frikërave tuaja dhe asgjë nuk mund t'iu kontrolloje përveç besimeve tuaja.
loading...


Ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: FILXHANI SHPREHJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Living


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved