Horoskopi ditor, 21 mars 2017
 

Peshqit
Peshqit
Do i merrni gjerat shume me seriozisht sot ju te dashuruarit dhe do e përforconi edhe me tepër bashkëpunimin. Te dy palët do përkujdeseni edhe për detajet me te vogla. Beqaret nuk duhet te jene shume kërkues dhe nuk duhet te ëndërrojnë për një person për te meta. Ne këtë mënyrë nuk kane për ta gjetur kurrë te duhurin. Financave nuk do ju kushtoni rëndësinë e duhur dhe gjendja mund te ketë tronditje.
Cfare thone yjet sot? Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo shqiptari. Shkarko ketu.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Na ndiqni
Teoren


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR
Postuar nga: at.k
ikub #:
1703200029


Digitalb


UnionBank