Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi ditor, 21 mars 2017
 
Shperndaje
ikub#: 1703200029
Dashi: Ndikimi i Marsit do jete shume i madh ne jetën tuaj ne çift sot dhe çdo gjë ka për te ecur me se miri mes jush dhe atij qe keni ne krah. Çdo gjë do jete si e keni ëndërruar. Beqaret do pëlqejnë disa persona, por nuk do dine si t'ua shprehin ndjenjat. Ne planin financiar do jeni me më shume fat se kurrë ndonjëherë me pare dhe mund te bëni investime afatgjata dhe te shlyeni edhe borxhet. Demi: Jo çdo gjë do jete e thjeshte sot për juve qe jeni ne një lidhje. Do keni debate te njëpasnjëshme me partnerin dhe nuk do bini dakord për asgjë. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe çdo gjë ka për t'iu ndryshuar përgjithmonë. Kënaqësitë qe do përjetoni do jete te forta. Çështjet financiare do dini si t'i menaxhoni gjate gjithë kohës dhe do ndiheni te qete kur te shpenzoni. Binjaket: Për çiftet ka për te qene një dite shume normale. Do keni një marrëdhënie te qëndrueshme dhe te ngrohte me njeri-tjetrin. Beqaret nuk do jene aspak realiste dhe mund te përhumben pasi te takojnë një person interesant. ka rrezik qe ata te bëjnë edhe disa gabime. Me shpenzimet tregohuni te kujdesshëm dhe mendoni gjithmonë edhe për te ardhmen. Gaforrja: Ju qe jeni ne një lidhje mundohuni t'i kushtoni pak me tepër rëndësi atij qe keni ne krah dhe te lini disi mënjane jetën profesionale. Nëse nuk e bëni këtë gjë mund te keni mosmarrëveshje me partnerin. Beqaret do jene te shume te sjellshëm me personat qe do takojnë dhe kjo do i beje ata t'i pëlqejnë tej mase. Gjera te bukura priten për ta. Financat do mbeten goxha te mira. Luani: Mundohuni ta mbani larg rutinën nga jeta juaj ne çift gjate kësaj dite sepse ajo mund ta shkatërrojë plotësisht lidhjen tuaj. Beqaret do dashurohen koke e këmbë me një person, i cili do behet pjese e pandare e jetës se tyre. Ne planin financiar do mbizotërojë gjithë kohës ekuilibri dhe mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër nga zakonisht. Virgjeresha: Ka rrezik te keni konflikte te njëpasnjëshme me partnerin tuaj gjate gjithë kësaj dite dhe secili do mendoje se ka te drejte për ato qe do thotë. Kujdes mos merrni vendime te nxituara për te cilat edhe mund te pendoheni. Për financat duhet te përkujdeseni ne çdo moment ne mënyrë qe ta mbani nen kontroll situatën. Po ecet me plane mund te arrini edhe ta përmirësoni gjendjen. Peshorja: Do jeni tej mase tolerante me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe kjo do beje qe marrëdhënia ne çift te përmirësohet edhe me shume. Ndjenjat do i shprehni pa pushim. Beqaret pa u lodhur shume do arrijnë ta joshin personin qe pëlqejnë dhe do ndihen menjëherë gati për te hedhur hapa me tej. Buxheti do jete goxha i mire, kështu qe mos e privoni veten nga asgjë. Akrepi: Dite goxha e ndërlikuar do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni mendime te ndryshme për disa gjera dhe mos dakordësia do sjelle debate. Beqareve do ju dale para një person i qete dhe serioz, te cilin do bëjnë mire te mos e lënë t'iu ike nga duart. Gjendja e financave do vije dalëngadalë duke u përmirësuar. Do ndiheni shume me te qete kur te shpenzoni. Shigjetari: Jeta juaj ne çift do jete gjate gjithë kohës e privilegjuar sot. Do bëni çdo gjë qe te ndiheni mire pranë njeri-tjetrit dhe nuk do keni probleme. Beqaret do kenë vetëm flirtime me disa persona dhe asgjë me shume sesa aq. Do ju duhet ende te presin për te përjetuar ato qe kane ëndërruar. Ne planin financiar nuk keni për te pasur probleme, përkundrazi gjendja do jete me e qëndrueshme. Bricjapi: Nëse jeni ne një lidhje, mundohuni qe te bëni diçka ndryshe sot dhe te mos e lejoni rutinën te behet pjese e jetës tuaj. Ajo mund te shkatërrojë çdo gjë te bukur qe keni ndërtuar deri me sot. Beqaret do takojnë disa persona inteligjente dhe me shume bote me te cilët do bien koke e këmbë ne dashuri. Buxheti nuk do jete i keq, megjithatë një shume e dhënë nga te afërmit do ju ndihmoje edhe me shume. Ujori: Dite mjaft e qete do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Do keni një komunikim te ngrohte me te dashurin e zemrës dhe do përjetoni vetëm emocione pozitive. Beqaret do kenë një dite te mbushur me surpriza te mëdha dhe çdo gjë do ju ndryshoje me shpejt nga sa e kishin menduar. Buxheti do përmirësohet papritur, por kjo nuk do te thotë qe tashme ju mund te mbyllni sytë dhe te shpenzoni sa te dëshironi. Peshqit: Do i merrni gjerat shume me seriozisht sot ju te dashuruarit dhe do e përforconi edhe me tepër bashkëpunimin. Te dy palët do përkujdeseni edhe për detajet me te vogla. Beqaret nuk duhet te jene shume kërkues dhe nuk duhet te ëndërrojnë për një person për te meta. Ne këtë mënyrë nuk kane për ta gjetur kurrë te duhurin. Financave nuk do ju kushtoni rëndësinë e duhur dhe gjendja mund te ketë tronditje.


loading...
Postuar:21 Mar
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved