Horoskopi ditor, 21 mars 2017
 

Akrepi
Akrepi
Dite goxha e ndërlikuar do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni mendime te ndryshme për disa gjera dhe mos dakordësia do sjelle debate. Beqareve do ju dale para një person i qete dhe serioz, te cilin do bëjnë mire te mos e lënë t'iu ike nga duart. Gjendja e financave do vije dalëngadalë duke u përmirësuar. Do ndiheni shume me te qete kur te shpenzoni.
Cfare thone yjet sot? Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo shqiptari. Shkarko ketu.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Na ndiqni
Teoren


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR
Postuar nga: at.k
ikub #:
1703200029


Digitalb


UnionBank