Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Filxhani sot 21 prill 2017
 
Shperndaje
ikub#: 1704200008
Mos e humbni asnjëherë shpresën, pasi një dite do e takoni personin qe është destinuar për ju dhe ai do iu beje te kuptoni pse nuk kane ecur gjerat me te tjerët.
Mos e humbni asnjëherë shpresën, pasi një dite do e takoni personin qe është destinuar për ju dhe ai do iu beje te kuptoni pse nuk kane ecur gjerat me te tjerët.
Postuar: 20 Pri
 
Shfleto artikuj te tjere per: FILXHANI SHPREHJE

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Living


Më të lexuarat

Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved