Filxhani sot 21 prill 2017

Mos e humbni asnjëherë shpresën, pasi një dite do e takoni personin qe është destinuar për ju dhe ai do iu beje te kuptoni pse nuk kane ecur gjerat me te tjerët.

" Mos e humbni asnjëherë shpresën, pasi një dite do e takoni personin qe është destinuar për ju dhe ai do iu beje te kuptoni pse nuk kane ecur gjerat me te tjerët. "

Shfleto artikuj te tjere per: FILXHANI SHPREHJE
Postuar nga: at.k
ikub #:
1704200008
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9