Horoskopi ditor, 22 prill 2017
 

Binjaket
Binjaket
Ka mundësi qe duke u marre me pune ta lini disi pas dore partnerin tuaj sot. Ai shpesh mund te ndihet keq dhe mund te keni edhe diskutime për këtë gjë. Me e mira është te flisni hapur dhe t'ia shpjegoni situatën. Për beqaret do hidhen hapat e para drejt një lidhjeje te bukur e te qëndrueshme. Sektori i financave nuk do jete aspak i favorizuar kështu qe shmangni çdo shpenzim te panevojshëm.
Cfare thone yjet sot? Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo shqiptari. Shkarko ketu.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Na ndiqni


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR
Postuar nga: at.k
ikub #:
1704210013
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9