Horoskopi ditor, 22 prill 2017
 

Luani
Luani
Do diskutoni gjere e gjate me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe me ne fund do iu jepni zgjidhje edhe disa problemeve te vogla. Toleranca është pika juaj me e forte. Beqaret nuk do dëshirojnë aspak te kenë një lidhje serioze dhe do i refuzojnë te gjitha ftesat qe do iu bëhen. Urani do jete planeti qe do ua mbroje ne çdo moment te ardhurat dhe do arrini te bëni edhe disa investime afatgjata.
Cfare thone yjet sot? Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo shqiptari. Shkarko ketu.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Na ndiqni


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR
Postuar nga: at.k
ikub #:
1704210013
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9