Horoskopi ditor, 22 prill 2017
 

Akrepi
Akrepi
Do keni goxha probleme ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe ne ndonjë moment do mendoni edhe te ndaheni përfundimisht. Do ndiheni keq dhe mund te qani për disa gjera. Beqaret ka gjasa te krijojnë iluzione te kota dhe realiteti do ju duket me zhgënjyes. Ne planin financiar duhet thjesht te tregoheni pak me te matur dhe gjendja do filloje te normalizohet.
Cfare thone yjet sot? Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo shqiptari. Shkarko ketu.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Na ndiqni


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR
Postuar nga: at.k
ikub #:
1704210013
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9