Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Filxhani sot 9 shkurt 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802080004
Filxhani sot 9 shkurt 2018 Kur dikush të tregon problemet që ka, jo gjithmonë do të thotë se të ankohet, por kjo tregon se ai ka besim tek ty.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FILXHANI SHPREHJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved