Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Filxhani sot 6 mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1803030011
Filxhani sot 6 mars 2018 Kur zhgënjehesh mos u trishto sepse ajo është mënyra me të cilën jeta do te të thotë "Ti nuk e meriton këtë gjë dhe unë kam diçka me te mire për te të ofruar".
 

Loading...Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FILXHANI SHPREHJE 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved