Filxhani sot 8 mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1803070002
Filxhani sot 8 mars 2018 Vjen një moment në jete kur ti duhet te ndalosh se luftuari kundër gabimeve që ke bërë dhe të merresh me diçka tjetër.
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: FILXHANI SHPREHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved