Horoskopi vjetor, Bualli - 2020
 
Shperndaje
ikub#: 1912260119

Gjate këtij viti do jeni me te shoqërueshëm dhe me te qete ju te shenjës se buallit. Do e merrni gjithçka me pozitivizëm. Ata qe janë ne një lidhje duhet t'i kushtojnë me tepër rëndësi personit qe kane ne krah dhe nuk duhet ta shohin veten asnjëherë si superiore. Beqaret me shume gjase do njihen me dike neper rrjetet sociale. Para se te siguroheni mire, mos hidhni asnjë lloj hapi. Shëndeti do jete përgjithësisht i qëndrueshëm, megjithatë gjate tremujorit te dyte duhet te bëni pak kujdes. Gjendja e financave do jete shume here me e qëndrueshme dhe me e mire se një vit me pare. Do ndiheni te qete kur te kryeni shpenzime. Ne pune do jeni shume te ngarkuar. Do lodheni tej mase, por ne fund te projekteve qe do përmbyllni do merrni komplimente dhe shpërblime.


Shfleto artikuj te tjere per: BUALLI  HOROSKOPI KINEZ  HOROSKOPI VJETOR 
Postuar: 26 Dhj
 

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved