Horoskopi vjetor, Gjarpri - 2020
 
Shperndaje
ikub#: 1912260115

Pritet një vit me shume fat për ju. Momentet pozitive do jene ato qe do mbizotërojnë. Jeta sentimentale do jete përgjithësisht e kënaqshme. Lidhja juaj do evoluoje dhe do qëndroni me afër atij qe dashuroni. Beqaret duhet te përfitojnë sa te mundin nga mundësitë qe do iu jepen. Shëndeti parashikohet te jete i qëndrueshëm. Do merreni me më shume aktivitet fizik dhe do ndiheni me ne forme. Edhe stresi do jete me i paket. Ne planin financiar do jeni me te kujdesshëm dhe do shpenzoni me kursim. Nga fundi i vitit do jete periudhe me e begate. Ne pune do jete periudha e duhur për te bere ndryshimet e menduara dhe për te filluar projekte te mëdha. Do ndiheni me superiore se te tjerët.


Shfleto artikuj te tjere per: GJARPRI  HOROSKOPI KINEZ  HOROSKOPI VJETOR 
Postuar: 26 Dhj
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved