Horoskopi vjetor, Gjeli - 2020
 
Shperndaje
ikub#: 1912260109

Fjala "sfide" është ajo qe e përshkruan me se miri këtë vit për ju. Do jeni te paparashikueshëm dhe te vendosur për t'ia dale gjithmonë. Jo gjithmonë gjerat do jene aq te lehta sa ju e keni menduar. Jeta ne çift nuk do jete shume emocionuese megjithatë pranë partnerit do ndihen te qete. Ai do ju mbështesë për gjithçka. Beqaret do ndihen te sigurte për atë qe duan te bëjnë dhe do joshin pa fund.

Shëndeti do jete i paqëndrueshëm shumicën e kohës. Sektori i financave do kërkojë përkujdes dhe maturi gjithë kohës. Mos jepni para hua ne asnjë moment sepse nuk do jeni ne gjendjen me te mire për ta bere. Ne jetën profesionale, muajt e pare do jene tejet te vështirë. Nuk do e dini nga t'ia mbani ne disa momente, megjithatë nuk do dorëzoheni kurrë.


Shfleto artikuj te tjere per: GJELI  HOROSKOPI KINEZ  HOROSKOPI VJETOR 
Postuar: 26 Dhj
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved