Horoskopi vjetor, Tigri - 2020
 
Shperndaje
ikub#: 1912260118

Vit përgjithësisht i mire ky për te gjithë. Do i merrni gjerat me optimizëm dhe nuk do alarmoheni për ndonjë problem te vogël qe mund te dale. Dashuria do varet nga ju. Nëse përkujdeseni për partnerin dhe ja shprehni atij ndjenjat, marrëdhënia mes jush do forcohet me tepër. Muajt me te begate do jene maji, qershori dhe shtatori. Beqaret nuk duhet te fillojnë lidhje me te parin qe do ju dale para. Shëndeti do jete i mire, përveç ndonjë dhimbjeje koke qe mund te ndodhe apo dhimbje muskujsh. Financat nuk mund te përmirësohen vetvetiu. Duhet qe ju t'i menaxhoni si duhet ato para qe do ju vijnë neper duar. Po bëtë çmenduri do keni probleme vërtet serioze. Ne pune do keni zhvillime tejet pozitive. Do jeni bindes dhe te pandalshëm ne asnjë moment. Rezultatet do jene te shkëlqyera.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  HOROSKOPI VJETOR  TIGRI 
Postuar: 26 Dhj
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved