Filxhani sot 1 qershor 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2005300008
Filxhani sot 1 qershor 2020 Duke ndjekur rrugën që quhet ‘’me vonë’’ ne arrijmë në vendin që quhet ‘’kurrë’’.
 Shfleto artikuj te tjere per: FILXHANI SHPREHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved