4 gabimet që nuk duhet të bëni kurrë me një person gaforre
 
Shperndaje
ikub#: 2006220059
Gaforret janë të qeta e të dashura, por disa gabime nuk i tolerojnë. Ja çfarë.
FOTO GALERI
Personat e shenjës së gaforret  janë të ndjeshëm dhe të ëmbël në përgjithësi, por nga ana tjetër ata janë edhe si fëmijë të papjekur dhe tekanjozë që nuk durojnë dot disa sjellje. Zbuloni 4 gabimet që nuk duhet të bëni me ta.
 
Shfleto artikuj te tjere per: GABIME GAFORRE SHENJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved