Një planet për çdo shenjë astrologjike
 
Shperndaje
ikub#: 2006250103
E dinit qe çdo shenje astrologjike ka nga një planet drejtues? Ata ndikojnë tej mase tek personaliteti dhe tej jeta e gjithsecilit.
FOTO GALERI
Çdo shenje astrologjike udhëhiqet nga një planet dhe është ai qe përcakton tiparet e personalitetit te gjithsecilit. Secili person ka karakteristikat e veta te ndikuara nga planeti i tij. Ja cili është i juaji.
 Shfleto artikuj te tjere per: ASTROLOGJI PLANETI SHENJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved