Horoskopi javor, Dashi - 29 Qershor-05 Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006260138

Merkuri do ndikoje pozitivisht këtë jave ne jetën e çifteve. Do jeni te qete dhe te duruar. Besimi për njeri tjetrin do jete edhe me i madh. Beqaret nga ana tjetër do kenë mundësi pafund për takime. Përfitoni nga kjo për ta lënë pas vetminë dhe për te filluar një etape te re ne jetën tuaj. Para se te firmosni një kontrate apo te bëni një blerje kontrolloni mire qe te mos keni surpriza me financat me vone. Ato nuk do jene shume te qëndrueshme këtë jave. Shëndeti do jete i mire. Kujdes duhet te bëjnë ata qe merren me sport. Mos u lodhni tepër. Kokëfortësia juaj do shkaktoje tension ne pune. Tregohuni pak me shume diplomate. Edhe ne familje do keni debate.


Shfleto artikuj te tjere per: DASHI  HOROSKOPI JAVOR 
Postuar: 26 Qer
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved