Horoskopi javor, Demi - 29 Qershor-05 Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006260137

Jeta ne çift do kaloje një jave mjaft harmonike. Duhet te bëni çmos qe te shmangni çdo situate irrituese. Beqaret do kenë një takim shume te veçante. Menjëherë do mendojnë se kane gjetur dashurinë e vërtetë, por kjo nuk është e vërtetë. Për te do keni vetëm një tërheqje te madhe fizike. Nëse tregoheni pak me te matur me shpenzimet financat nuk do kenë asnjë problem. Shëndeti do te mbrohet nga Jupiteri. Do keni vetëm disa dhimbje te vogla te shpinës, te cilat vijnë nga lodhja e madhe. Ne pune ka ardhur koha te veproni. Fale mbështetjes se Marsit do keni te gjitha mundësitë për te arritur atje ku doni. Ne familje do keni debate dhe zënka. Kujdes!


Shfleto artikuj te tjere per: DEMI  HOROSKOPI JAVOR 
Postuar: 26 Qer
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved