Horoskopi javor, Luani - 29 Qershor-05 Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006260134

Nen influencën e Neptunit ju do keni tendence ta ngrini ne piedestal te dashurin tuaj. Kujdes, këtë jave edhe mund te zhgënjeheni. Shume prej beqareve do kenë një romance dashurie këtë jave. Jeni aq te veçante saqë disa mendojnë se jeni specie ne zhdukje. Për sa iu përket financave ato do jene te qëndrueshme por ju do keni tendence te shpenzoni pak si tepër. Kujdes, ato e kane një limit. Shëndeti do jete përgjithësisht i mire, vetëm mos hani shume sepse nuk ju bën shume mire. Mundohuni te bëni edhe pak aktivitet fizik. Ne pune kjo jave do jete paksa delikate. Flisni me takt dhe mos bëni asgjë pa u menduar mire. Familja do jete ne harmoni.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI JAVOR  LUANI 
Postuar: 26 Qer
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved