Horoskopi javor, Peshorja - 29 Qershor-05 Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006260132

Edhe këtë jave do vazhdoje rutina ne lidhjen tuaj. Kjo rrezikon te shkaktoje probleme ne çift te cilat do jene pak te vështira për t’u zgjidhur. Beqaret nuk do vuajnë me nga vetmia. Priten aventura te reja, mbase edhe një lidhje me serioze. Jupiteri do iu ndihmoje te përmirësoni situatën financiare. Mund te luani edhe me ndonjë lotari por mos rrezikoni shume. Marsi do ndikoje se tepërmi ne shëndetin tuaj. Tregohuni vigjilente dhe nëse nuk ndiheni mire mos ngurroni te shkoni tek mjeku. Vetëm ai mund t’iu japë këshillat e duhura. Ne pune duhet te tregoheni te duruar. Mund te ketë edhe vonesa por ne fund te javës do arrini suksesin. Familja mire.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI JAVOR  PESHORJA 
Postuar: 26 Qer
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved