Horoskopi javor, Shigjetari - 29 Qershor-05 Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006260130

Fale influences se Venusit do bëni çdo gjë ketë jave për t’ia kaluar sa me mire me personin qe doni. Askush dhe asgjë nuk mund t’ua prishe planet. Shume prej beqareve nuk do duan te krijojnë një lidhje. Me mire sepse nuk është periudha me e duhur për ta bere këtë. Problemet financiare do zgjasin edhe pak gjate javës. Kjo do iu pengoje te bëni shpenzimet qe kishit menduar. Shëndeti do jete shume i mire. Nuk do keni asnjë problem, por gjithsesi mire është te bëni pak fiskulture. Ne pune do keni mbështetjen e Jupiterit. Projektet qe keni nisur do shkojnë me tej fale këmbënguljes suaj. Ne familje duhet te tregoheni pak me tolerante se me pare.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI JAVOR  SHIGJETARI 
Postuar: 26 Qer
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved