Horoskopi mujor, Bualli - Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006290084

Atmosfera ne jetën tuaj ne çift do jete here pas here elektrizuese gjate këtij muaji. Do keni debate te forta ashtu siç do kaloni edhe momente tejet pasionante. Beqaret duhet te njihen me sa me shume persona dhe me pas te mendohen mire para se te bëjnë zgjedhjen përfundimtare. Gjendja shëndetësore nuk do jete ashtu si e keni pritur. Here pas here mund te përballeni edhe me shqetësime, dhimbje muskujsh apo dhimbje stomaku. Ne planin material nuk do dini çfarë te bëni ne disa momente sepse do gjendeni ne vështirësi. pranojeni ndihmën qe do iu japin familjaret. Për punën do jete periudhe e lavdishme. Do dini çfarë hapash te hidhni ne çdo moment dhe do merrni plot vlerësime.


Shfleto artikuj te tjere per: BUALLI  HOROSKOPI KINEZ 
Postuar: 29 Qer
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved