Horoskopi mujor, Gjarpri - Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006290080

Mjedisi yjor do favorizoje jetën ne çift gjate këtij muaji. Nuk do i mbani asnjë sekret personit qe keni ne krah përkundrazi do thurni plane për një te ardhme se bashku. Beqaret nga ana tjetër do jene gjithë kohës ne kërkim te personit ideal pa e kuptuar se sikush po i vëzhgon prej kohesh. Propozimet do jene te veçanta. Shëndeti nuk do jete ne gjendjen me te mire. Stresi mund te shkaktoje goxha probleme. Financat here do jene te qëndrueshme dhe here problematike. Kujdes me çdo hap qe do hidhni. Ne pune do e vazhdoni me vrull projektin e nisur dhe nuk do ndaleni derisa t’ia dilni mbanë.


Shfleto artikuj te tjere per: GJARPRI  HOROSKOPI KINEZ 
Postuar: 29 Qer
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved