Horoskopi mujor, Miu - Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006290085

Për ata qe janë ne një lidhje ky nuk do jete një muaj shume i bukur. Here pas here nuk do bini dakord me partnerin dhe do këmbëngulni te dale e juaja. Kujdes sepse edhe durimi i partnerit e ka një kufi. Beqaret do takohen me shume persona dhe do jene disa qe do ju pëlqejnë ne veçanti. Njihuni me mire me ta para se te merrni vendimet përfundimtare. Gjendja shëndetësore nuk do jete e keqe. Merruni edhe me shume me aktivitet fizik dhe keni për t'u ndier për mrekulli. Ne pune do jeni gjithë kohës ne kërkim te sfidave te reja dhe do keni arritje te njëpasnjëshme. Do ndiheni te qete dhe shpesh krenare për veten.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  MIU 
Postuar: 29 Qer
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved