Horoskopi ditor, Dashi - 01 Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006300020

Ata qe janë ne çift do jene me te gatshëm sesa zakonisht dhe me te kujdesshëm për te plotësuar dëshirat e atij qe kane ne krah. Beqaret duhet te mbyllin çdo porte te se shkuarës dhe te hapin një faqe te re ne jetën e tyre. Sharmi nuk do iu mungoje, përfitoni. Venusi do iu mbroje planin e financave, por nëse shpenzoni me shume sesa duhet askush nuk do ua largoje vështirësitë.


Shfleto artikuj te tjere per: DASHI  HOROSKOPI DITOR 
Postuar: 30 Qer
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved