Një burger special për çdo shenjë astrologjike
 
Shperndaje
ikub#: 2007060046
Me qofte, djathë, mish apo perime, ja burger-i i preferuar i secilit sipas shenjës së horoskopit.
FOTO GALERI
 
Shfleto artikuj te tjere per: ASTROLOGJI BURGER SHENJA

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved