Horoskopi ditor, Dashi - 08 Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2007070023

Jeta ne çift do jete e trazuar dhe kjo jo vetëm nga sjellja juaj e kohëve te fundit por edhe nga dëshirat e ekzagjeruara qe keni. Nëse jeni beqare, Dielli do jete planeti me i favorshëm dhe mund te sjelle edhe takime. Mos ngurroni te pranoni ftesat qe do iu bëhen. Për sa i përket buxhetit fati nuk do iu mungoje por duhet t’iu vini pak fre dëshirave për te shpenzuar pa kufij.


Shfleto artikuj te tjere per: DASHI  HOROSKOPI DITOR 
Postuar: 07 Krr
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved