Horoskopi ditor, Ujori - 09 Gusht 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2008050093

Tregohuni sa me te kujdesshëm qe te mundeni ju te dashuruarit sepse duke qene se partneri nuk do jete ne humor, çdo fjale e pamenduar mire mund ta acaroje. Beqaret duhet te bëjnë edhe deklarata dashurie sot nëse nuk duhen ta humbin dike qe pëlqejnë. Buxheti nuk do jete i keq, por nëse ju shpenzoni kuturu pa bere asnjë llogari shume shpejt arka do boshatiset.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR  UJORI 
Postuar: 05 Gsh
 

loading...

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved