Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
Filxhani sot 21 shkurt 2018
Mos i premtoni dikujt se do ja zgjidhni të gjitha problemet, por premtojini se nuk do ta lini kurrë atë t'i përballojë vetëm.
Filxhani sot 19 shkurt 2018
Disa miq janë antidepresive, mjafton t'i shohësh nga larg dhe mund të qeshesh.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved