Horoskopi Yjor
28 gusht 2015

Dashi

Demi

Binjaket

Gaforrja

Luani

Virgo

Peshorja

Akrepi

Shigjetari

Bricjapi

Ujori

Peshqit

Merr Horoskopin me Email


Interpretimi i
Endrrave

Afrimiteti i Shenjave
Shenja Juaj Shenja Tjeter
+  
Zbuloni afrimitetin midis shenjave te zodiakut.
Cila shenje i pershtatet me shume tuajes?
Horoskopi KinezTure te konfirmaur ne Korfuz
Nisje 21, 25 dhe 28 Gusht

Cartoonland Kids, planeti i fantazise se femijeve
Hapësira, që City Park ka rezervuar për klientët më specialë, fëmijët.1. 2002 hahah (Para 15 oresh)
2. sesht e vertet (Para 2 ditesh)
3. ok jam ok. (Para 4 ditesh)
4. Horoskopi (Para 4 ditesh)
5. lepuri1987 (Para 4 ditesh)Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu