Horoskopi ditor, javor, mujor, horoskopi kinez, etj.

Intepretimi i endrrave, Afrimiteti i shenjave, Abonim me email (falas) ose SMS (me pagese) per te marre automatikisht cdo dite horoskopin tuaj

Data: 09 Sht 2011 18:02
ikub# 1109090129
horoskopi-logoTë gjithë jemi nga pak supersticiozë, dhe për të kënaqur këtë veti të njeriut është ndërtuar faqja e Horoskopit tek ikub.al. Aty nuk do të gjeni thjesht Horoskopin, por shumë më tepër. 
 
 
 
 
 
Cilat janë të vecantat e këtij nënportali?
 
 
Parashikimi i Horoskopit
horos1
 
 
 
Për të gjithë të apasionuarit e Horoskopit, stafi i ikub.al ofron ekskluzivisht në shqip të gjithë tipet e horoskopit, të ndarë sipas periudhave (ditor, javor, mujor, vjetor). Horoskopi kinez, edhe se jo fort i përhapur, ka gjetur kuriozitetin dhe ndjekjen maksimale të përdoruesve të portalit, cka ka bërë që ti kushtohet vemendje duke sjellë horoskopin mujor dhe atë vjetor kinez.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
horos3
Kjo bëhet me dy menyra:
1. Klikoni tek një nga butonat email/SMS. Plotësoni të dhënat që ju kërkohen. 
 
Shenja juaj e horoskopit merret direkt nga datelindja që keni vendosur tek të dhënat e profilit. Për ta ndryshuar atë, mjafton të shkoni tek profili dhe të vendosni datën e saktë të lindjes.
 
Marrja e horoskopit me email është falas, ndërsa me SMS ofrohet përkundrejt shpenzimit të 10 krediteve të llogarisë tuaj në ikub.al per cdo SMS. Për të blerë kredite, klikoni këtu.
 
 
2. Klikoni ketu per te mesuar menyren e dyte.

 
 
 
 

horos5

E duke i qëndruar akoma horoskopit, ja edhe një lojë me shenjat e horoskopit, e cila interpreton cfarë afrimiteti kanë 2 shenja horoskopi me njëra tjetrën. Ju këshillojmë mos ta merrni shumë për bazë, se mund të ndaheni nga i/e dashuri/dashura. Shaka!
 
 Zgjidhni dy shenjat tuaja ketu.
 
 

 

 

 
 
horos4

 

Mjaft prej jush mund t’ju duken të kota ëndrrat që shikoni. Por për të gjithë ata që kërkojnë të gjëjnë një interpretim të tyre, ofrohet një librari e tërë me interpretime, të klasifikuara sipas alfabetit. 
Zgjidhni germen me te cilen fillon ajo qe keni pare ne enderr ketu.
 

 

 

 

 

 


Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA HOROSKOPI PARASHIKIM
Postuar nga: Dada
ikub #:
1109090129