Shtoni opinionin tuaj

kerkim per gjera te reja 12/11/2012
ela:
eshte e vetmja faqe ne internet qe ndihmon te gjithe te marrin nje informacion te sakte , cilesor
dhe sa me afer realitetit

Publikim per punesim tek punaime.al 20/09/2011
Albert:
Pas publikimit te njoftimit kam marre mbi 30 aplikime per pune dhe per me teper shumica e tyre
plotesoni kerkesat e vendosura.

Njoftime pune , Ligje,kuriozitete,opinione 29/08/2012
Zenepe Toci:
Ky Portal eshte e vetmja ku mund te gjesh cdo gje. Ju pergezoj pa mase qe jeni dhe do te jeni me te
miret. E hap portalin pa filluar pune.SUKSESE

Publikim njoftim shitje shtepie 24/11/2011
Elton Belba:
Desha t'ju falenderoj shume per mundesine qe me ofruat nepermejet telefonates tuaj, sepse fale jush
shtepia u shit sot.

Publikim Njoftim per Pune 21/09/2011
USA LAPTOP SHOP :
Faqja qenka goxha e vizituar se na u rriten ndjeshem aplikimet, komplimente. Pune te mbare

Publikim njoftim per vend pune 24/11/2011
CENTURY21 Prestige:
Ju falenderoj per publikimin dhe per CENTURY21 Prestige rezultoi i frytshem.

Me pelqen shume faqja juaj 23/01/2014
Pune te mbare!:
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`

kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin 21/10/2013
Moza:
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese

Postim Njoftim pune 10/01/2012
"Maccaferri Balkans" sh.p.k.:
Perdorim punaime.al per njoftimet e punesimit, pasi na ka rezultuar e sukseshme

Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente. 17/01/2014
B&B Hair Style:
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet

Publicitetin e shkollës "Udha e shkronjave" dhe njoftimet 26/08/2012
ARTUR SHKURTI:
Dëshiroj të përgëzoj stafin e Ikub.al i cili me një thjeshtësi në paraqitje, me një komunikim shumë
të mirë ndërmjet formales dhe jo formales, arriti të bëjë këtë faqe kaq të bukur dhe me shumë funksione. Ndihet rregulli në faqe, megjithëse detyrat që i ka vënë vetes janë të mëdha. Tashmë mund të thuhet se IKUB është një pasuri edhe për publikun shqiptar. Suksese!

Kerkova pune si financiere 02/05/2013
Vera:
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.

Koment nga Eri 09/07/2013
Eri:
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!

Kerkova per turizmin ne Angli 19/05/2014
Ana:
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.


1


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved