Koncert online nga sopranoja Ramona Tullumani dhe dyshja Boka-Velzen
 
Shperndaje
ikub#: 2004290110
Koncert online nga sopranoja Ramona Tullumani dhe dyshja Boka-Velzen Sopranoja e famshme shqiptare Ramona Tullumani do të mbajë një koncert me rastin e Javës së Europës.
Delegacioni i Bashkimit Europian në Tiranë, njofton se, të martën, më 5 maj, në orën 20:00 Java e Europës ndalon në shtëpinë e sopranos së famshme shqiptare Ramona Tullumani për një koncert ku do të dëgjoni arie fantastike të Puccinit dhe arie nga kompozitorë shqiptare.
Delegacioni i Bashkimit Europian dhe Ambasada e Bullgarisë në Tiranë, vend ku Ramona Tullumani u trajnua si këngëtare, ftojnë qytetarët të ndjekin koncertin Live në faqen në Facebook të BE në Shqipëri.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: KONCERT ONLINE RAMONA TULLUMANI SOPRANOJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved