Aktori i madh Mirush Kabashi në spital
 
Shperndaje
ikub#: 2005210076
Aktori i madh Mirush Kabashi prej disa ditësh është shtruar në spital ku i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale, e cila ka dalë me sukses.
FOTO GALERI
Në rrjetet sociale është postuar një foto, teksa aktori shfaqet i buzëqeshur në karrigen me rrota.
Aktori i njohur, Mjeshtri i Madh, Mirush Kabashi vuan prej një sëmundje të rëndë prej dy vitesh. Me dalje shumë të rralla kohët e fundit në ekran dhe skenë, sot mund të shohim një foto të tij, të cilën e ka publikuar një punonjëse e spitalit ku aktori kurohet.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: MIRUSH KABASHI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved