Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 


Ema Andrea kandidate për drejtore e Teatrit Kombëtar
Vetëm dy ditë pas shpalljes së konkursit nga ana e Ministrisë së Kulturës për drejtor të ri të Teatrit Kombëtar, pas mbarimit të mandatit të drejtorit aktual Hervin Çuli, aktorja dhe regjisorja Ema Andrea ka qenë e para që ka shpallur publikisht kandidaturën për këtë post në një studio televizive.
“Shirli Valentina”. Nga 8 shkurti në TK
Nga e enjtja e 8 Shkurtit deri të dielën angazhimi i Driada Dervishit dhe Olta Dakut në Teatrin Kombëtar quhet “Shirli Valentina”.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved