marketkonekt
0 0
3
 

Dalin pergjigjet e tezave te matematikes!

15 Qer 10

Ministria e Arsimit ka bere publike pergjigjet e tezave te matematikes per provimin e matures shteterore

Burimi: ikub.al

gjimnazistetMinistria ben publike pergjigjet e sakta te tezave te provimit te matematikese te zhvilluar sot ne date 15/06/2010. Bashkangjitur mund te kontrolloni pergjigjet e sakta te tezave per Matematiken Natyrore dhe Matematiken Shoqerore, me variantet perkatese A dhe B.


Matematike shoqeror Varianti A
Skema Vleresim MAT - Natyror -VAR A
Matematike shoqeror Varianti B
Skema Vleresim MAT - Natyror -VAR B
Matematike Natyrore Varianti A
Skema Vleresim MAT - Shoqeror -VAR A
Matematike Natyror Varianti B
Skema Vleresim MAT - Shoqeror -VAR B
Shtypi i dites

Analizemk
vassi studio
Sondazh
Qeveria Rama ka shpallur shumë reforma që synojnë rivendosjen e ligjit
(Si i vlerësoni ato?)

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
 3 1006150150

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
anna
Para 43 muajsh  
  
po pergjigjet e shkollave artistike ku jan???
+2     
berisha
Para 43 muajsh  
  
vari karin fare
-5     
bin laden
Para 43 muajsh  
  
fuck you
-4     


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as