0 0
3
 

Dalin pergjigjet e tezave te matematikes!


15 Qer 10

Ministria e Arsimit ka bere publike pergjigjet e tezave te matematikes per provimin e matures shteterore

Burimi:

ikub.al

gjimnazistetMinistria ben publike pergjigjet e sakta te tezave te provimit te matematikese te zhvilluar sot ne date 15/06/2010. Bashkangjitur mund te kontrolloni pergjigjet e sakta te tezave per Matematiken Natyrore dhe Matematiken Shoqerore, me variantet perkatese A dhe B.

Matematike shoqeror Varianti A
Skema Vleresim MAT - Natyror -VAR A
Matematike shoqeror Varianti B
Skema Vleresim MAT - Natyror -VAR B
Matematike Natyrore Varianti A
Skema Vleresim MAT - Shoqeror -VAR A
Matematike Natyror Varianti B
Skema Vleresim MAT - Shoqeror -VAR B

Shtypi i dites

Analize


Rekomandojme te lexoni »

Ofertë për çdo regjistrim nga Kopshti dhe Çerdhja Tweety...
Për çdo regjistrim deri në fund të muajit Gusht përfitoni një muaj falas.

Dritare & dyer, profile Plastike, Alumini, Druri nga 4.900 lek/m2
ALPLAST-AG, kompania e vetme shqiptare qe punon me produkte te cilat nuk e ndotin mjedisin dhe ruajne shendetin e njeriut.

Shiten apartamente ne Himare,,,
Apartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj kend lojrash per femije dhe ambjent clodhes per te riturit(lulishte).


microsoftSONDAZH
Vjedhja e Bankës dhe politika
(Heshtja e të dyja krahëve të politikes në lidhje me vjedhjen e Bankës tregon:)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
Lexuar: ikub #:
 3  13.891 1006150150

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
anna
Para 39 muajsh  
  
po pergjigjet e shkollave artistike ku jan???
+2     
berisha
Para 39 muajsh  
  
vari karin fare
-5     
bin laden
Para 39 muajsh  
  
fuck you
-4     


| Shto tek te Preferuarat


acdurres

spitaliamerikan

dga