ATEM
0 0
10
 

Rezultatet e provimit te Letersise. Matura 2009-2010


14 Qer 11

ikub.al ju vjen ne ndihme te gjithe maturanteve me kete publikim special te Rezultateve te provimit te Letersise, se matures shteterore. Suksese!

Burimi:

ikub.al

ResultsDay07No172dpi

Shkarkoni dokumentin me poshte:

Notat per shtyp Letersi.pdf

Shtypi i dites

Analize


Rekomandojme te lexoni »
S'ke bere abonim DigitAlb? Kliko ketu
ARFA sh.p.k u krijuar ne vitin 2005 si nje nga distributoret kryesore te autorizuar te DIGITALB SH.A. per shitjet me shumice dhe pakice te abonimeve dhe artikujve te DIGITALB kudo neper Shqiperi dhe

Dritare & dyer, profile Plastike, Alumini, Druri nga 4.900 lek/m2
ALPLAST-AG, kompania e vetme shqiptare qe punon me produkte te cilat nuk e ndotin mjedisin dhe ruajne shendetin e njeriut.

Shiten apartamente ne Himare
Apartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj kend lojrash per femije dhe ambjent clodhes per te riturit(lulishte).


microsoftSONDAZH
Vjedhja e Bankës dhe politika
(Heshtja e të dyja krahëve të politikes në lidhje me vjedhjen e Bankës tregon:)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Dada
Lexuar: ikub #:
 10  21.130 1006160126

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
argjenti
Para 27 muajsh  
  
nuk kane dale ende notat e provimeve. Kur te dalin do te njoftoheni...
     
liridon xheleshi
Para 27 muajsh  
  
ku mund ta jej noten e letersise sot une mund te me tregoje ndonjeri     
bosi
Para 27 muajsh  
  
joooooooooooooooo! Lexo ketu lajmet e fresket mbi MAturen 2012
     
megi
Para 27 muajsh  
  
notat e letesis kan dal a jo?????????????'
     
juli
Para 35 muajsh  
  
hi
     
Edona
Para 39 muajsh  
  
ku mund ta gjej noten qe sot une
se neser e gjej ne shkolle po dua ta marr vesh qe sot
se MASH-i nuk po me hapet
     
elsa
Para 39 muajsh  
  
akoma nuk dolen notat e letersis???ca behet keshtu???????
     
ledi
Para 39 muajsh  
  
dua te shoh noten e provimit te letersis
     
ornela cengu
Para 39 muajsh  
  
adad
     
amina
Para 39 muajsh  
  
notat e provimit te letersis te matures shteterore
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

spitaliamerikan

dga