Alexa
0 0
10
 

Rezultatet e provimit te Letersise. Matura 2009-2010


14 Qer 11

ikub.al ju vjen ne ndihme te gjithe maturanteve me kete publikim special te Rezultateve te provimit te Letersise, se matures shteterore. Suksese!

Burimi:

ikub.al

ResultsDay07No172dpi

Shkarkoni dokumentin me poshte:

Notat per shtyp Letersi.pdf

Shtypi i dites

Analize


Rekomandojme te lexoni »
QUDAL - QUality meDAL Kërkimi i Medaljes së Cilësisë në Republikën e Shqipërisë 2014/2015
Këto janë rezultatet e Kërkimit të parë shqiptar të Medaljes së Cilësisë QUDAL - QUality meDAL - DEEPMA, të kryer në qershor të këtij viti nga organizata zvicerane ICERTIAS – International Certificati

Halkidiki All Inlcusive nga €310/personi
Nxitoni...paketat jane te limituara. Halkidiki All Inlcusive.

Hotel me dhoma 1+1 dhe 2+1 per pushime ne Sarande
Apartamentet jane te kompletuara dhe me parking 24ore. Pushimet te shijojne me shume ne vendin tend.


Dritare & dyer, profile Plastike, Alumini, Druri nga 4.900 lek/m2
ALPLAST-AG, kompania e vetme shqiptare qe punon me produkte te cilat nuk e ndotin mjedisin dhe ruajne shendetin e njeriut.

Shiten apartamente ne bregdetin e Himares!
Apartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj kend lojrash per femije dhe ambjent clodhes per te riturit(lulishte).


SONDAZH
Rama deklaroi arritje për 300 ditët e para te qeverisë. Basha tha te kundërtën
(Cili është me pranë se vërtetës?)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Dada
Lexuar: ikub #:
 10  20.961 1006160126

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
argjenti
Para 26 muajsh  
  
nuk kane dale ende notat e provimeve. Kur te dalin do te njoftoheni...
     
liridon xheleshi
Para 26 muajsh  
  
ku mund ta jej noten e letersise sot une mund te me tregoje ndonjeri     
bosi
Para 26 muajsh  
  
joooooooooooooooo! Lexo ketu lajmet e fresket mbi MAturen 2012
     
megi
Para 26 muajsh  
  
notat e letesis kan dal a jo?????????????'
     
juli
Para 34 muajsh  
  
hi
     
Edona
Para 38 muajsh  
  
ku mund ta gjej noten qe sot une
se neser e gjej ne shkolle po dua ta marr vesh qe sot
se MASH-i nuk po me hapet
     
elsa
Para 38 muajsh  
  
akoma nuk dolen notat e letersis???ca behet keshtu???????
     
ledi
Para 38 muajsh  
  
dua te shoh noten e provimit te letersis
     
ornela cengu
Para 38 muajsh  
  
adad
     
amina
Para 38 muajsh  
  
notat e provimit te letersis te matures shteterore
     


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat


none

Spitali Amerikan

none