Albtelecom

Ja pergjigjet e lendeve me zgjedhje

30 Qer 10

Ministria e Arsimit publikoi pergjigjet e provimeve me zgjedhje te mbajtura sot. ikub.al Ju vjen ne ndihme maturanteve duke i publikuar bashkangjitur me poshte. Suksese!

 
0
0

Lajme, kronike, kulture dhe jo vetem, nga Shqiperia dhe rajoni.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Sondazh
Zgjedhjet në 18 qershor
(Do të votoni apo jo? )Shfleto artikuj te tjere per: PERGJIGJE PROVIME TEZA
Postuar nga: Dada
ikub #:
1006300150


Digitalb


UnionBank