Ndërron jetë bashkëshortja e ministrit Limaj

10 Kor 10

Zahrije Limaj, bashkëshortja e ministrit të Transportit dhe Postë-Telekomunikacionit, ka ndërruar jetë mbrëmë nga semundja e kancerit

Burimi: RTK

 
0
0

lule varrZahrije Limaj, bashkëshortja e ministrit të Transportit dhe Postë-Telekomunikacionit, Fatmir Limaj ka ndërruar jetë pas një sëmundje.

Zahrije Limaj, bashkëshortja e ministrit të Transportit dhe Postë-Telekomunikacionit,  ka ndërruar jetë mbrëmë nga semundja e kancerit, prej të cilit cilit vuante një kohë të gjatë.

E ndjera la pas tre fëmijë. Bëhet e ditur se varrimi i gruas së ministrit Fatmir Limaj do të bëhet sot pasdite në Banjë të Malishevës.
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Sondazh
Zgjedhja e kryebashkiakut në Tiranë
(Cili nga kandidatët mendoni se do të bëjë më shumë për Tiranën?)Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: nia meba
ikub #:
1007100112


Argetohu Gjej
ebuy
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
spitali amerikan