ATEM
0 0
1
 

Frika nga shqiptarët, “Bisha” në burgun e femrave


15 Tet 10

Bogdanov u izolua në një burg femrash për shkak të pranisë së shqiptarëve në burgjet e meshkujve

Burimi:

ikub.al

ultrasi-serbNuk kane te sosur cudirat per Ivanin e zi, i njohur edhe si "kafsha e zeze" apo "Bisha", etiketim ky qe ia vuri shtypi italian pas cmendurise qe u pa gjate ndeshjes Itali-Serbi.  Ivan Bogdanov, i njohur si organizatori i trazirave në stadiumin “Marasi” të Xhenovas, si dhe autori i djegies së flamurit shqiptar, izolohet në burgun e femrave. Sipas mediave italiane, Bogdanov u izolua në një burg femrash për shkak të pranisë së shqiptarëve në burgjet e meshkujve, të cilët nuk do të dëshironin në qelinë e tyre një serb, aq më tepër që u ka djegur edhe flamurin. Tashmë “Bisha” ndodhet në burgun e femrave në Pontedecimo në pritje të formalizimit të arrestit dhe ditën e sotme pritet të ketë edhe prezantimin me avokatin mbrojtës.


 

 
Shtypi i dites

AnalizeRekomandojme te lexoni »
Dritare & dyer, profile Plastike, Alumini, Druri nga 4.900 lek/m2
ALPLAST-AG, kompania e vetme shqiptare qe punon me produkte te cilat nuk e ndotin mjedisin dhe ruajne shendetin e njeriut.

Shiten apartamente ne Himare
Apartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj kend lojrash per femije dhe ambjent clodhes per te riturit(lulishte).


microsoftSONDAZH
Guvernatori i ri i Bankës
(Është më mirë të jetë specialist)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: nia meba
Lexuar: ikub #:
 1
BURG FRIKA SERBIA SHQIPTAR
 1.489 1010150020

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
klaudia
Para 43 muajsh  
  
un them qe nuk jan vetem shiptaret te rrezikshem ka dhe rraca te tjer qe nuk jan shiptaret...... pastaj shiptaret skan mendje ne kok dhe sdo ta ken kurr
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

GlobeAlbania