0 0
 

Frika nga shqiptarët, “Bisha” në burgun e femrave

15 Tet 10

Bogdanov u izolua në një burg femrash për shkak të pranisë së shqiptarëve në burgjet e meshkujve

Burimi: ikub.al

ultrasi-serbNuk kane te sosur cudirat per Ivanin e zi, i njohur edhe si "kafsha e zeze" apo "Bisha", etiketim ky qe ia vuri shtypi italian pas cmendurise qe u pa gjate ndeshjes Itali-Serbi.  Ivan Bogdanov, i njohur si organizatori i trazirave në stadiumin “Marasi” të Xhenovas, si dhe autori i djegies së flamurit shqiptar, izolohet në burgun e femrave. Sipas mediave italiane, Bogdanov u izolua në një burg femrash për shkak të pranisë së shqiptarëve në burgjet e meshkujve, të cilët nuk do të dëshironin në qelinë e tyre një serb, aq më tepër që u ka djegur edhe flamurin. Tashmë “Bisha” ndodhet në burgun e femrave në Pontedecimo në pritje të formalizimit të arrestit dhe ditën e sotme pritet të ketë edhe prezantimin me avokatin mbrojtës.


 

    
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
klaudia
Para 50 muajsh  
  
un them qe nuk jan vetem shiptaret te rrezikshem ka dhe rraca te tjer qe nuk jan shiptaret...... pastaj shiptaret skan mendje ne kok dhe sdo ta ken kurr
 
Sondazh
Te qënurit i huaj ka ngjallur shumë polemika në lidhje me Kryepeshkopin Anastas
(Mendoni se ka ardhur koha për një shqiptar ne vend te tij)

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: nia meba
ikub #:
BURG FRIKA SERBIA SHQIPTAR
1010150020


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt