ATEM
0 0
3
 

MASH publikon listën e fituesve sipas Formularit A3

03 Nën 10

Ja fituesit për kuotat e parealizuara në lidhje me vitin akademik 2010 - 2011

Burimi: ikub.al

univers-A3MASH ka publikuar listën e fituesve në Institucionet e Arsimit të Lartë Publik për ciklin e parë të studimeve me kohë të plotë, për plotësimin e kuotave të parealizuara të vitit akademik 2010 - 2011 (Formulari A3)
 

Duke klikuar në dokumentin e mëposhtëm do të gjeni listën e plotë të fituesve


Lista e fituesve, sipas Formularit A3
Shtypi i dites

Analizemicrosoft
Sondazh
Pas ndeshjes në Serbi dhe huliganizmit të tifozerisë vendase
(Cili mendoni se do të duhet të jetë qëndrimi ynë në ndeshjen e kthimit?)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: mbalena
ikub #:
 3
A3 MASH
1011030149

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
enisa
Para 3 ditesh  
  
dua te shikoj a kam fituar ndonje dege kam fituar me a3 apo jo
-1     
maze
Para 24 muajsh  
  
DUA TE SHIKOJ PERGJIGJE E SHKOLLES KAM FITUAR APO JO
+2     
sali disha
Para 24 muajsh  
  
6578
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan