0 0
2
 

MASH publikon listën e fituesve sipas Formularit A3


03 Nën 10

Ja fituesit për kuotat e parealizuara në lidhje me vitin akademik 2010 - 2011

Burimi:

ikub.al

univers-A3MASH ka publikuar listën e fituesve në Institucionet e Arsimit të Lartë Publik për ciklin e parë të studimeve me kohë të plotë, për plotësimin e kuotave të parealizuara të vitit akademik 2010 - 2011 (Formulari A3)
 

Duke klikuar në dokumentin e mëposhtëm do të gjeni listën e plotë të fituesve

Lista e fituesve, sipas Formularit A3

Shtypi i dites

Analize


Rekomandojme te lexoni »

Ofertë për çdo regjistrim nga Kopshti dhe Çerdhja Tweety...
Për çdo regjistrim deri në fund të muajit Gusht përfitoni një muaj falas.

Dritare & dyer, profile Plastike, Alumini, Druri nga 4.900 lek/m2
ALPLAST-AG, kompania e vetme shqiptare qe punon me produkte te cilat nuk e ndotin mjedisin dhe ruajne shendetin e njeriut.

Shiten apartamente ne Himare
Apartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj kend lojrash per femije dhe ambjent clodhes per te riturit(lulishte).


microsoftSONDAZH
Vjedhja e Bankës dhe politika
(Heshtja e të dyja krahëve të politikes në lidhje me vjedhjen e Bankës tregon:)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: mbalena
Lexuar: ikub #:
 2
A3 MASH
 5.040 1011030149

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
maze
Para 22 muajsh  
  
DUA TE SHIKOJ PERGJIGJE E SHKOLLES KAM FITUAR APO JO
     
sali disha
Para 22 muajsh  
  
6578
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


acdurres

spitaliamerikan

dga