ebuy.al
Alexa
0 0
0
 

Aksidenti në Elbasan-Peqin, rëndohet bilanci


26 Dhj 10

Rëndohet bilanci i aksidentit tragjik në aksin rrugor që lidh Elbasanin me Peqinin. Një 22 vjeçar, i cili mbeti i plagosur rëndë nga përplasja e dy automjeteve në këtë aks rrugor, ndërroi jetë në spital.

Burimi:

Top Channel

aksidenti-elViktima e tretë, e identifikuar si Alban Hokja, 22 vjeç, Agim Salliu 40 vjeç dhe Bernarda Dibra 18 vjeç janë janë personat që kanë humbur jetën si pasojë e përplasjes fatale mes një makine tip Volkswagen më një një tjetër mjet tip Opel.

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur katër persona, dy prej të cilëve në gjendje të rëndë. Të plagosurit janë, Klodian Kreca 30 vjeç, Sanie Salliu 50 vjeç, Orion Salliu 21 vjeç dhe Oriona Balla 19 vjeç.

Policia mbërriti në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të saj. Ndërkohë që dyshimet e para mbeten ato të shpejtësisë tej normave të lejuara dhe e terrenit të rrëshqitshëm të rrugës si pasojë e reshjeve të shiut.

Ky ishte aksidenti i katërt brenda 24 orëve të fundit, që përgjak edhe më tej rrugët shqiptare në këto ditë festash duke çuar në 8 numrin e viktimave.


clubfm
Shtypi i dites

Analize


Rekomandojme te lexoni »
A&A Security Survey
Kasafortat tona jane te garantuara me certifikata te cilesise se larte, duke vene ne dispozicion te bleresve, kualitet dhe cilesi absolute.

RIGJALLERONI SHTEPINE TUAJ ME STILIN UNIK TE FATINI DESIGN
OFERTAT ME TE MIRA PER MOBILIME KLASIKE DHE MODERNE I GJENI VETEM NE SHOWROOM-IN TONE

KURSET E TRAJNIMIT ALPHA
Kurse trajnimi Alpha Web, Alpha Platinium Bussines

GW COMPUTERS DYQANI JUAJ I KOMPJUTERAVE
Fokusi i GW Computers eshte cilesia e larte e pajisjeve.

Keni menduar te keni nje apartament prane detit ? “Kompleksi Perla” e ofron kete mundesi per ju...
Apartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj kend lojrash per femije dhe ambjent clodhes per te riturit(lulishte).


SONDAZH
Qershori erdhi
(A do te marre Shqiperia statusin e kandidatit per ne BE?)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Klaud
Lexuar: ikub #:
 0  1.600 1012260037

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
Spitali Amerikan