Matura 2011, ja cilat janë përgjigjet e sakta për Letërsinë

01 Qer 11

Mësoni se cila ishin alternativat e duhura, për të pasur sukses në secilën nga tezat e testimit të sotëm

 
0
0

matura-2011-pergjigjeNxënësit e Maturës 2011 kanë dhënë sot provimin e parë, që ishte ai i Letërsisë. Me mijera maturantë i janë nështruar këtij testi dhe në pritje të korrigjimit nga ana e mësuesve, Ministria e Arsimit ka bërë publike përgjigjet e sakta që duheshin dhënë gjatë këtij testimi. Duke klikuar në dokumentet e mëposhtëm, mund të mësoni se cila ishin alternativat e duhura, për të pasur sukses në secilën nga tezat që ka qarkulluar nëpër shkolla të ndryshme të mbarë Shqipërisë sipas variantit A e B, si dhe sipas profilit të shkollave.


Lajme, kronike, kulture dhe jo vetem, nga Shqiperia dhe rajoni.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Gundosmhx
Para 64 muajsh  
  
Aloha! sad
 
Karess
Para 70 muajsh  
  
Short, sweet, to the point, FREE-exactly as information sholud be!
 
klajdi
Para 72 muajsh  
  
e kemi te mar katren me forcat tona pa merak ahahhahaha
 
blero
Para 72 muajsh  
  
nje pershedetje per te gjith vajzat maturante
 
euglen
Para 72 muajsh  
  
klm klm kml
 
SondazhShfleto artikuj te tjere per: LETERSI MATURA 2011 PERGJIGJE
Postuar nga: molgen
ikub #:
1106010122
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9