ebuy.al
Alexa
0 0
3
 

Panairi i Punes, te rinjve u jepet mundesia e aplikimit


06 Tet 11

Qëllimi kryesor i panairit që nis të premten, është që kompanitë të kenë mundësi të intervistojnë të rinjtë e arsimuar

Burimi:

Alsat

panair-punQindra të rinj mund të kenë mundësinë të aplikojnë lehtësisht për vende pune. Gjatë fundjavës dhjetra kompani që operojnë në fushatë ndryshme do të marrin pjesë në edicionin e dytë të Panairit të Studimit dhe Punës. Qëllimi kryesor është që kompanitë të kenë mundësi që të intervistojnë të rinjtë që janë arsimuar dhe janë potencial i mundshëm për vende të ndryshme pune.
Çelja e këtij panairi u njoftua nga kreu i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë së Tiranës, nga përfaqësues të Ministrisë së Punës dhe të Bashkisë së Tiranës. Në këtë panair që nis të premten dhe mbyllet të dielën do të zhvillohet dhe java Europiane e SME-ve; çka pritet të sjellë më shumë biznese.  Një vit më parë në këtë panair morën pjesë 5 mijë vizitorë, u intervistusan rreth 3 mijë persona, 300 prej të cilëve nënshkruan kontrata pune. Sipas Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë vjet u ofruan rreth 500 vende pune.
 


clubfm
Shtypi i dites

Analize


Rekomandojme te lexoni »
A&A Security Survey
Kasafortat tona jane te garantuara me certifikata te cilesise se larte, duke vene ne dispozicion te bleresve, kualitet dhe cilesi absolute.

RIGJALLERONI SHTEPINE TUAJ ME STILIN UNIK TE FATINI DESIGN
OFERTAT ME TE MIRA PER MOBILIME KLASIKE DHE MODERNE I GJENI VETEM NE SHOWROOM-IN TONE

KURSET E TRAJNIMIT ALPHA
Kurse trajnimi Alpha Web, Alpha Platinium Bussines

GW COMPUTERS DYQANI JUAJ I KOMPJUTERAVE
Fokusi i GW Computers eshte cilesia e larte e pajisjeve.

Keni menduar te keni nje apartament prane detit ? “Kompleksi Perla” e ofron kete mundesi per ju...
Apartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj kend lojrash per femije dhe ambjent clodhes per te riturit(lulishte).


SONDAZH
Qershori erdhi
(A do te marre Shqiperia statusin e kandidatit per ne BE?)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: mbalena
Lexuar: ikub #:
 3
APLIKIM RINIA
 3.195 1110060102

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
argjenti
Para 31 muajsh  
  
Panairi zhvillohet tek Pallati i Kongreseve, ne datat 7-8-9 tetor
     
manuela docaj
Para 31 muajsh  
  
ku behet panairi dhe a mund te na jepni ndonje informacion me teper rreth kesaj oferte???faleminderit per mirkuptimin
     
Esli
Para 31 muajsh  
  
ku behet panairi ne ca vendi ??
     


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
Spitali Amerikan